Kilka słów o firmie

EkoPelet

Firma EkoPelet powstała, aby profesjonalnie zająć się dystrybucją, doradztwem oraz sprzedażą nowoczesnej techniki grzewczej tj.: kotły na pellet, piece na pellet, kominki na pellet, piecyki na pellet, palniki na pellet, promienniki grzewcze na pellet. Pragniemy również zaoferować Państwu rozwiązania dotyczące wykorzystania energii odnawialnej,  poprzez dystrybucję biopaliw – pellet (pelet).

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem znanej włoskiej firmy Ambiente & Calore specjalizującej się w produkcji nowoczesnych urządzeń grzewczych na pellet. Zapewniamy nie tylko ich dostawę i pierwsze uruchomienie, ale również oferujemy świetny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

pellet-side-min
ambiente-calore-about-min

Włoski produkt

Ambiente & Calore

Firma Ambiente & Calore zajmuje się od 20 lat produkcją tylko piecyków i kotłów na Pellet, dzięki temu jest jedną z najlepszych firm produkujących piece i kotły. Produkty są od początku do końca wytwarzane we Włoszech.

Wybór pieca Ambiente & Calore zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu naszego biopaliwa – pelletu. Będziesz w stanie zwiększyć komfort swojego domu dzięki niezawodnemu, długotrwałemu i bezobsługowemu produktowi najlepszej jakości!

Lider w produkcji kotłów

Kostrzewa

Firma KOSTRZEWA jest polskim przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji piecy i kotłów na pellet. Jakość i funkcjonalność produktów została wielokrotnie doceniona na wszelakiego rodzaju targach i wystawach z branży zdobywając prestiżowe nagrody.

We wszystkich produktach zastosowane są najnowsze technologie, dzięki którym producent KOSTRZEWA jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży kotłów na pellet w Polsce!

kostrzewa-piece-o-firmie

Potrzebujesz porady?

Pomożemy!

Wyślij wiadomość

Podaj swoje dane i wpisz wiadomość, a my szybko na nią odpowiemy!