kotły i piece na pellet Żywiec, kotły i piece na pellet Oświęcim, kotły i piece na pellet Wadowice

Kotły i piece na pellet żywiec kocioł piec na pellet żywiec pellet żywiec kotły piece na pellet Oświęcim kocioł piec na pellet Oświęcim kocioł piec na pellet Wadowice kotły piece na pellet Wadowice

Promiennik grzewczy na pellet

Opis produktu

Promiennik grzewczy na pellet to produkt innowacyjny, ekologiczny, wyróżniający się na rynku. Dzięki najwyższej jakości wykonania i ekonomicznemu zużyciu paliwa sprawdzi się doskonale w chłodne dni i wieczory, zapewniając ciepło na zewnątrz.

Produkt ten przeznaczony jest do użytkowania na zewnątrz budynku, a jego konstrukcja pozwala na swobodną zmianę miejsca. Sprawdza się więc wszędzie tam, gdzie montaż tradycyjnego kominka nie wchodzi w grę.

promiennik-grzewczy-na-pellet

Zalety promiennika

Promiennik ogrzewający na pellet jest zasilany ekologicznym paliwem – pelletem drzewnym. Dzięki temu pozbywamy się kłopotliwej wymiany butli gazowej, jak to ma miejsce w standardowych promiennikach zasilanych innymi paliwami. Tutaj wystarczy zasypać pellet do środka paleniska, które wygodnie wyjeżdża ze środka ogrzewacza. Zastosowana w tym miejscu odporna na wysoką temperaturę szklana rura zapewni nam piękny widok naturalnego ognia, który dzięki załadowaniu 10 kg pelletu będzie cieszył nasze oczy przez 3 godziny pracy ogrzewacza.

ekologiczne paliwo

10 kg ładunku

Naturalny ogień

3 godziny pracy

Stal nierdzewna

Prosta obsługa

duża wytrzymałość

moc - 16,5 kW

Wymiary
Wysokość 220cm
Średnica 55cm
Głębokość 48cm
Waga od 33kg do 38kg

Promiennik grzewczy na pellet wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje pełną odporność na działania atmosferyczne. Dostępnych jest kilka typów osłon promiennika w dowolnym kolorze z dostępnej palety.

Promiennik ogrzewający powietrze na pellet jest wyjątkowym urządzeniem, które jednocześnie zdobi, ogrzewa, a także oświetla otoczenie naturalnym światłem ognia.

Potrzebujesz porady?

Pomożemy!

Wyślij wiadomość

Podaj swoje dane i wpisz wiadomość, a my szybko na nią odpowiemy!