Promiennik grzewczy na pellet

Opis produktu

Promiennik grzewczy na pellet to produkt innowacyjny, ekologiczny, wyróżniający się na rynku. Dzięki najwyższej jakości wykonania i ekonomicznemu zużyciu paliwa sprawdzi się doskonale w chłodne dni i wieczory, zapewniając ciepło na zewnątrz.

Produkt ten przeznaczony jest do użytkowania na zewnątrz budynku, a jego konstrukcja pozwala na swobodną zmianę miejsca. Sprawdza się więc wszędzie tam, gdzie montaż tradycyjnego kominka nie wchodzi w grę.

promiennik-grzewczy-na-pellet

Zalety promiennika

Promiennik ogrzewający na pellet jest zasilany ekologicznym paliwem – pelletem drzewnym. Dzięki temu pozbywamy się kłopotliwej wymiany butli gazowej, jak to ma miejsce w standardowych promiennikach zasilanych innymi paliwami. Tutaj wystarczy zasypać pellet do środka paleniska, które wygodnie wyjeżdża ze środka ogrzewacza. Zastosowana w tym miejscu odporna na wysoką temperaturę szklana rura zapewni nam piękny widok naturalnego ognia, który dzięki załadowaniu 10 kg pelletu będzie cieszył nasze oczy przez 3 godziny pracy ogrzewacza.

ekologiczne paliwo

10 kg ładunku

Naturalny ogień

3 godziny pracy

Stal nierdzewna

Prosta obsługa

duża wytrzymałość

moc - 16,5 kW

Wymiary
Wysokość 220cm
Średnica 55cm
Głębokość 48cm
Waga od 33kg do 38kg

Promiennik grzewczy na pellet wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje pełną odporność na działania atmosferyczne. Dostępnych jest kilka typów osłon promiennika w dowolnym kolorze z dostępnej palety.

Promiennik ogrzewający powietrze na pellet jest wyjątkowym urządzeniem, które jednocześnie zdobi, ogrzewa, a także oświetla otoczenie naturalnym światłem ognia.

Potrzebujesz porady?

Pomożemy!

Wyślij wiadomość

Podaj swoje dane i wpisz wiadomość, a my szybko na nią odpowiemy!